Mobil Web Uygulamaları

Günümüzde mobil teknolojinin gelişimi çok hızlıdır. Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı akıllı telefon, tabletler için tasarlanmış ve kodlanmış yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir.

Mobil web hızlı bir şekilde gelişmeye devam ettikçe mobil tarayıcılara da yeni özellikler ekleniyor. Bu sayede mobil uygulama geliştirme sürecinin de genişlemesi mümkün kılınıyor.

Neler Yapıyoruz ?

Responsive Tasarımlar

Tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan modern ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu tasarımlar.

Çoklu Platform

iOS, Android, Windows. Tüm platformlarda sorunsuz çalışan uygulamalar

Yenilikçi Teknolojiler

Yeni mobil teknolojileri yakından takip ediyor, uygulamalarınızı en yeni teknolojiler ile donatıyoruz.

 

Mobil uygulamalar; mobil web sitesi, mobil e-ticaret web sitesi, mobil tabanlı web yazılımlar ( mobilweb programlama ) vb. özel yazılımsal projeleri kapsamaktadır.

Mobil uygulama yapılırken en önemli husus uygulamanın ne amaçla yapılacağıdır. Ve sizin tam olarak ne istediğinizi biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer amacınız ve düşünceniz profesyonel bir mobil uygulama yaptırıp hizmet yapmayı planladığınız sektörlerde tercih edilen bir kalite sahibi olmak ise mobil uygulama yapan firmalar arasında seçim yaparken firmanın sizin isteklerinizi karşılayabilecek durumda olup olmadığını iyice araştırınız. Bu sebeplerle iyi bir mobil uygulama yaptırmak ve hedeflerinize mobil cihazlar üzerinden kolayca ulaşmak için mobil uygulama yapan firmalar arasında seçim yaparken çok ama çok titiz davranmanız gerektiğini asla unutmayınız.

Milyonlarca mobil kullanıcıya ulaşmak ve pazarda yerinizi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek artık sizde mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.