Apartman Yöneticiliği Programı

Apartman ve sitelerde yönetici kişiler aidat ödemeleri ve uyulması gereken kurallar gibi konularda oluşabilecek sorunlar karşısında zorluk çekebilmektedir.

Profesyonel apartman yönetim sistemi, ev sahiplerine ve kiracılara karşı eşit ve tarafsız yönetim sistemini Kat Mülkiyeti Kanununu esas alarak hizmet sağlamaktadır. Profesyonel yönetim sistemiyle problemleri süratle çözüme ulaştırmak, zamandan ve paradan tasarruf etmek amaçlanmıştır. Profesyonel yönetcilik günümüzde lüks değil, bir gereklilik ve ihtiyaç olarak görülmelidir.

Profesyonel yöneticilik ev sahiplerinin ve kiracıların hayatlarını daha huzurlu, daha iyi bir şekilde geçirmeleri için yapılmaktadır. Apartman sakinleri arasında sık sık problemler ve anlaşmazlıklar çıkmaktadır. Bu gibi sorunların yaşanmaması için profesyonel yöneticilik devreye girmektedir. Bu şekilde işler daha otoriter, daha düzenli ve daha iyi bir şekilde gelişecektir.

Profesyonel yöneticilikte tüm finansal işlemler (gelir giderler) banka hesabı üzerinden işletilmektedir. Bu nedenle apartman adına bir bankada hesap açılır. İşletme projesinde yer alan hususlar doğrultusunda kişilerin borçlarını / aylık ödemelerini bu hesaba yapmaları için apartman içinde duyuru panosuna asarak bilgilendirme yapılır.

Apartmanınızın Yönetimi Profesyonel Olarak Tarafımızdan Yapıldığında Kazancınız Ne Olacak?

  •  Apartmanınızın masraflarını düşünmeyeceksiniz.
  • Dairelere yaptıkları ödemeleri takip etmek ve tek tek makbuz yazmak zorunda kalmayacaksınız.
  •  Hazırlamakla yükümlü olduğunuz işletme projesi ve detaylarından ve kabul görmesi için yapmanız gerekenlerden kurtulacaksınız.
  • Kapıcı, kaloriferci, gece bekçisi veya bahçıvanınızın SSK, işe giriş bildirgelerini, aylık SSK bildirgelerini hazırlamakla uğraşmayacaksınız.
  •  Apartmanın ihtiyacı olduğunda asansörcü, elektrikçi, tesisatçı gibi ustaları aramayacak yapılan işin düzgün yapılıp, yapılmadığını kontrol için ustaların başında beklemeyeceksiniz. Bunu sizin yerinize biz yapacağız.
  •  Binamıza sigorta yaptırdık mı, yangın tüplerimiz dolu ve kullanıma hazır mı diye tasalanmayacaksınız.
  •  Kapıcınız Apartman Hizmet personelinizin yıllık izin formlarını hazırlamayacak, yıllık izine ayrıldığında yerine kimi bulacağız diye düşünmeyecek, izin kullanmazsa ne yapacağım diye düşünmeyeceksiniz. Kapıcınızın tüm resmi evrak ve dokümanlarının zamanında imzalanması ve yasal süreler göz önüne alınarak eksik evrak kalmayacak. Hukuki durumlarda eksiksiz ve hatasız evraklar ile kanun karşısında tam ve güvenilir durumda hakkımızı savunacağız.
  • Defterlerinizin yıllık noter defter tasdiki ile uğraşmayacaksınız.
  •  Kapıcı kıdem tazminatı fonu ayrılması gibi teknik konuları dert etmeyeceksiniz.
  • Parasını ödemeyen komşunuzu icraya vermek zorunda kalmayacaksınız.

 

Bütün bu işlemleri Mag-net Web olarak tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 

Daha detaylı bilgi için lütfen 0322 235 57 53 arayınız.