HİZMETLERİMİZ

Web tasarım hizmetleri

Adana Mag-Net Web Tasarım şirketi Müşterilerine Kalite Mükemmel ve özgün tasarımlar oluşturmak için web tasarım şirketi olarak hizmet vermektedir. Adana Mag-Net Web profesyonel kadrosuyla mükemmel web tasarımlar sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.
Adana Mag-Net Web’i tercih eden firmalar web dünyasında hızla yükseliş göstermiştri. Ekibimiz web tasarım konusunda en iyi donanımlara sahiptir.

Tarafımızdan tasarlanmış ve programlanmış web siteleri grafik tasarım, içerik yönetimi, E-Ticaret Paketleri, Sosyal Medya Danışmanlığı gibi komple paketlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.


Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanı, elindeki materyalleri kullanarak markaların en özgün şekilde tanıtılmasında ve müşteri çekmesinde etkilidir. Ülkemizde dijital Pazar, diğer ülkelere kıyasla daha yavaş gelişmekte olsa da, sosyal medyanın kullanımını gerektiren ilk mesleklerden biri olarak danışmanlık ortaya çıkmıştır. Kurumlara ulaşım, iletişim ve kurumla ilgili bilgi alma gibi işler için mutlaka kullanılan internet, reklam aracı olmaya başladığında bu meslek başlangıç kıvılcımlarını ateşlemeye başlamıştır. Sosyal medya üzerinden markaların birbiriyle savaşına, müşterilerin firmalara bakışına ve verilen otomatik reklamlara kadar sosyal medyada gördüğümüz, marka özelliği olan her işte sosyal medya danışmanlarının parmağı vardır.


E-ticaret Paketleri


Kurumsal Kimlik hizmetleri

Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır.


Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO )

Arama motoru optimizasyonu’nun TEK amacı, sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak, ve bunun sonucunda siteye DAHA ÇOK TRAFİK çekmektir. Arama motoru optimizasyonu’nun başarısı, sadece hangi kelimenin kaçıncı sırada çıktığına bakarak DEĞERLENDİRİLMEZ. Sıralama bilgileri sadece bir göstergedir, esas bakılması gereken TOPLAM olarak arama motorlarından siteye gelen trafiktir.


Adana Drone Kiralama Hizmeti

Firmanızın Havadan karadan video ve fotoğraf çekimini drone ile profesyonelce yapıyoruz. Adana veya farklı bir ilde iseniz bir drone kiralamak isterseniz (operatörü ile birlikte) bizimle hemen irtibata geçin.Uzman kadromuzla havadan fotoğraf çekim hizmetleri ve video çekim hizmetleri vermekteyiz.Bizi hemen arayın 0322-235 5753   0322-2355754    0567095515      adana drone kiralama


Google reklam danışmanlığı – Google adwords hizmetleri

Google’ın içerik tabanlı reklam sistemi olan Google Adwords, sistem üzerinde kendi reklamlarınızı oluşturup, ulaştırmak istediğiniz kitleler için anahtar kelime seçimi yapmanıza ve bu reklam kampanyaları ile alakalı reklam bütçelendirmelerinizi kendi kontrolünüzde yapabilmenizi sağlayan bir servistir. Google Adwords sisteminde reklamlarınız görüntülendiği rakam başına değil, aldığı tıklama başına ücretlendirilir. Böylece reklamınıza herhangi bir dönüşüm sağlanmadığı zaman herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Türkiye’de ve dünya da Google en çok arama yapılan arama motoru konumundadır. Arama motorlarında yapılan herhangi bir aramada binlerce hatta milyonlarca sonuç çıkar.

Çoğunlukla ilk sayfada yalnızca en uygun ilk 10 uygun sonuç görüntülenir. Her web site sahibi de doğal olarak ilk sayfa da yani ilk 10 sırada çıkmak ister. Arama sonucunda aradığını ilk on sırada bulan bir kişi, arama motorunda daha sonraki sayfalarda listelendiyseniz size hiç ulaşmadan aramasını sonlandırabilir.

Arama motoru optimizasyonu(SEO), Google  arama motorunda yapilan arama sonuclarinda sitenizin ust siralara cikmasini saglamak icin yapilan calismalardir.

Bu nedenle de Arama Motoru Optimizasyonu ; gerek bir kurumun tanıtımı açısından,gerek firmanın kurumsal yapısını yansıtması açısından ve gerekse o kurumun dünyanın herhangi bir yerindeki potansiyel müşterilerine ulaşmak ve kazancını katlamak açısından gerçekten de hayati önem taşımaktadır. .  adana web tasarım firmaları

Adana Sosyal Medya Ajansı Hizmetimiz

Peki Sosyal Medya Ajansları ne iş yapar? * Sosyal Medya Ajansları kurum/markanızın dijital mecra da konumlanmasını sağlar. * Sosyal Medya Ajansları kurum/markanıza özel stratejiler belirleyerek satış artırıcı kampanyalar düzenler ve yönetir. * Doğru analiz ve ölçümleme ile kurum/markanıza özel raporlar hazırlar.