Adana Web yazılım

Adana Web yazılım
İnternet Dünyasında Hedeflerinize Ulaşabilmenin En Kısa Yolunu Bizimle Bulabilirsiniz.

Şirketinizin yazılım ihtiyaçlarını hazır yazılımlar çözemiyorsa bu konu da size Adana Mag-Net Yazılım firması olarak  danışmanlık yapabiliriz. Birimlerinize ve ürün/hizmet yapınıza uygun yazılım çözümleri ile size verimlilik kazandırabiliriz. Ekibimiz ihtiyaçlarınızı belirleyip, analiz edip, uygun çözüm alternatifleri sunarak, yükünüzü hafifletip karlılığınızı arttıracak yazılımlar geliştiriyor.

Web Yazılım Nerede kullanılır ?

Web yazılım genel olarak web sitenizde farklı özellikleri kullanmak istediğiniz zamanlarda gereklidir. Kendi projenizi oluşturduğunuzda bir web yazılımcı ile çalışırsanız, projeniz hem daha kaliteli hem de yönetilebilir olacaktır. Web yazılımcılar size bir şablon hazırlayıp, isteklerinize göre bu şablonu düzenleyeceklerdir. Bu şekilde; web sitesinde erişilebilirlik ne kadar üst seviye olur ise o kadar faydalı kullanım sağlayacaktır.

Unutmamalıdır ki her sektördeki firmaların ihtiyaçları farklıdır. Adana Mag-Net Web Yazılım firması olarak sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz.

Web Yazılım Yaptırmalı mıyım ?

Web yazılımı yaptırıp yaptırmamak tamamen projeniz ya da beklentilerinize bağlıdır. Eğer kendi firmanız için web sitesi düşünüyorsanız, bu tür web sitelerinde web yazılımcılar ile çalışmak son derece etkili sonuçlar verecektir.

Mag-net web, yazılım veya projeleri 4 aşamada değerlendirilir:

  • İlk genel değerlendirme toplantısı,
  • Proje süresi içinde belirlenen, genel proje teslimatı,
  • Projenin tamamının teslimatı ve proje test çalışmaları,
  • Proje eğitim ve destek çalışmalarıdır.

Mag-Net Yazılım farklı teknolojilerde uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla, firmaların her türlü yazılım ihtiyaçlarını giderecek web tabanlı, masaüstü ve mobil özel uygulama çözümleri sunmaktadır. Mag-Net  Yazılım yazılım geliştirme hizmetini, dünya standartlarında uygulama yaşam çevrimi modellerine uygun olarak ve teknolojik yenilikleri takip ederek gerçekleştirmektedir.